درخواست تبدیل شدن به مدرس

ارسال درخواست تبدیل شدن به مدرس برای تدریس در کافه کلاس

با ارسال درخواست و تایید توسط مدیریت، می توانید به یک مدرس در کافه کلاس تبدیل شوید و دوره های خود را بسازید و کسب درآمد کنید.
از هر دوره 20 درصد سهم کافه کلاس است و مابقی بدون کسری به حساب شما واریز خواهد شد. پس از تایید، باید اطلاعات کامل خود و حساب بانکی تان را برای ما ارسال کنید.

چگونه به یک مدرس تبدیل شویم؟

در اینجا می توانید به یک مدرس تبدیل شده و کسب درآمد کنید

ثبت نام برای تبدیل شدن به یک معلم

برای باید این فرم را پر کنید

تبدیل شدن به مدرس در کافه کلاس خیلی سخت نیست؛ کافیست دارای مهارتی باشید که فکر می کنید می توانید به دیگران آموزش دهید. داشتن دانش کافی و رزومه خوب یکی از شروط کافه کلاس است که باید وجود داشته باشد.

داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی و روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند تا بتوانند آموزشی در خور را ارائه بدهند.
نقش مدرس در اینجا تنها تدریس خوب، منظم و با کیفیت است. تبلیغات، ثبت نام و اطلاع رسانی توسط کافه کلاس ارائه می شود و لازم نیست مدرس دغدغه ای برای این موضوعات داشته باشد. اگر مدرس مکان مناسبی هم برای برگزاری کلاس ندارد ما می توانیم به او کمک کنیم تا مکان مناسبی را پیدا کند.
مدس می تواند از طریق پنل کاربری خود اقدام به تعریف دوره همراه با مشخصات آن بنماید. موضوع دوره، سرفصل آن، زمانبندی برگزاری دوره و نیز روش تدریس همگی به عهده مدرس است و کافه کلاس دخالتی نمی کند؛ لکن اگر در هر بخشی نیاز به مشاوره باشد، کافه کلاس مشاوره لازم را خواهد داد.